ביטוח נסיעות לחו"ל – פספורטכארד

רבים נוטים לחשוב כי ביטוח נסיעות לחו"ל הוא מורכב ותהיינה לכך הנסיבות אשר תהיינה, אבל כיום ישנה התקדמות רבה בנושא, כאשר רבים מעדיפים אופציה אחרת והיא נקראת פספורטכארד. במאמר זה נסביר מהי משמעות העניין על מנת שהקוראים יבינו טוב יותר ועל מנת שמשמעות המילה לא תישאר בגדר מושג עלום, בכל זאת מדובר בעניין חדש.
אז מה זה באמת פספורטכארד?
רבים נוטים להסתבך עם ביטוח נסיעות לחו"ל, ולנישה זו בדיוק נכנס לו הפספורטכארד. זהו למעשה כרטיס מגנטי, הוא דומה במהותו לכרטיס אשראי, את הכרטיס מקבלים מחברת הביטוח שלכם והוא משמש כתשלום וקבלת שירותים שכלולים בקבלת הביטוח. משמע, והיה ואתם צריכים לשלם בעבור שירותים רפואיים בחו"ל, כל מה שתצטרכו לעשות הוא להעביר את כרטיס פספורטכארד, אין יותר פשוט מזה. כל זאת בלי מילוי טפסים ובלי בירוקרטיה מיותרת. מלבד זאת מדובר על כרטיס המעניק לכם את הביטוח המקיף ביותר שניתן וישנו מוקד הפועל לאורך כל שעות היממה וכל ימות השנה במקרים של חרום. ההפעלה פשוטה מאוד,דרך הטלפון החכם, דרך מענה טלפוני ואפילו דרך אתר האינטרנט של החברה.
פספורטק הוא למעשה שם הכינוי השני של הפספורטכארד, אם תירצו שתי מילים נרדפות. זהו הביטוח הטוב ביותר והחדשני ביותר בנמצא כיום. הדבר היחיד אותו יש לעשות על מנת להשיג פספורטק הוא ליצור קשר עם חברת הביטוח, זו המטפלת בנושא ולרכוש את הפוליסה. מהי העלות? דולרים בודדים ליום. כל זאת משתנה בהתאם לגיל, כאשר מדובר על ספורט אתגרי העלות תהיה גבוהה יותר וזאת משום כבודה ועוד.
פוליסת הארד
ומהי פוליסת ביטוח ארד? ובכן, היא לא קשורה לשתיים הנ"ל. כאן מדובר על פוליסת ביטוח דירה, במסגרת ביטוח זו ניתן לבטח את הדירה ואת תכולתה מכל מיני מקרים למשל במקרה של גניבה, שריפה, פריצה, פגעי טבע, שיטפונות ורעידת אדמה. פוליסת ביטוח ארד, הינה גמישה והיא מאפשר לכל אחד לבחור א הכיסוי הביטוחי אותו הוא בוחר לעצמו. הפליסה מיועדת לכל מי שיש לו דירה ולבעלי בתים משותפים, וגם למי ששוכר דירה. כל אחד יכול לבחור את מה שנכון לו מהפוליסה. ביטוח למבנה הדירה, ביטוח לתכולת הדירה, ביטוח אחריות לצד ג', כלומר נזקים שיגרמו לצד שלישי.
ולסיכום הגענו אל ביטוח נסיעות. כאשר זה מתוכנן כמו שצריך ניתן לחסוך בכסף רב. במיוחד במקרים של אשפוז או ניתוחים בחו"ל. ביטוח הנסיעות מתאים לאופי הטיול. לביטוח זה כמה פרמטרים. הדבר החשוב ביותר הוא הביטוח הרפואי. הוא נועד לכסות מכוון אירועים רפואיים לא צפויים. נושא שני הוא ביטוח המטען. ביטוח מטען זה מבטח במקרים של אובדן או גניבה של המטען. כמו כן הביטוח מכסה מפני הוצאות של חילוץ ואיתור. ביטוח זה רלוונטי במיוחד לטיילים והעוסקים בספורט אתגרי.
להזמנת פוליסת ביטוח נסיעות לחול של פספורטכארד – http://www.pcard.co.il

מרחבי הרשת:
משחת בפנטן למניעה וטיפול של תפרחת חיתולים

באחריותו המלאה של המשתמש לבצע בדיקות והשוואות נוספות ולקבל יעוץ מקצועי מתאים, במידת הצורך.מוסכם בזאת, כי ביחס למבצעים ו/או פרסומים עסקיים ככל שיהיו, אין באמור בהם משום יעוץ ו/או המלצה ו/או מתן חוות דעת.