ביטוח ישיר

מידע כללי על חברת הביטוח הישיר הראשונה בארץ, על בעליה ועל פעילותה בתחומי הביטוח השונים.

חברת ביטוח ישיר (IDI חברה לביטוח בע"מ) , חברת הביטוח הישיר הראשונה בישראל,הינה אחת החברות הגדולות והמובילות בתחומה.  החלה לפעול בשנת 1994 והיתה הראשונה למכור פוליסות ביטוח ללא תיווכם של סוכני הבטוח. החברה, הציגה קונספט חדשני של הוזלת עלויות ביטוח והפכה עד מהרה לגורם שלא ניתן להתע

החברה מציעה ללקוחותיה מגוון שירותים רחב בתחום הביטוח הכולל ביטוחי רכב ( רכוש, חובה, וצד ג' ), ביטוחי דירות, ביטוחי נסיעות לחו"ל, ביטוחי בריאות וביטוחי חיים.

החברה שמה לה למטרה לתת ללקוחותיה שירות מצוין ומחירים אטרקטיביים. חזונה הינו להיות חברת הביטוח המובילה בתחום הפרט והמשפחה בישראל. החברה מובילה לאורך שנים בעשייה והצלחה, תוך שמירה על יציבות וצמיחה, יוזמה והתנהלות ערכית. החברה מציגה צמיחה עקבית בתוצאותיה העסקיות ומגלגלת כיום מחזור שנתי של כ- מיליארד ₪. מחזור זה הוא תוצאה של גידול מתמיד בלקוחות חדשים ושל אחוז שימור לקוחות מהגבוהים בשוק הביטוח.

באתר החברה ניתן לבצע רכישה של כל סוגי הפוליסות. כמו כן, לאחר הרשמה לאתר, ניתן להיכנס אל האיזור האישי ולקבל מידע בכל רגע נתון אודות הפוליסות שברשותכם, ובנוסף לבצע שינויים, להוסיף/ להוריד מבוטחים, ולראות את פירוט החיובים החודשיים עבורם ניתן השירות.

כמו כן, ניתן למצוא באתר, במידת הצורך, רשימה מפורטת של נותני שירות . החל ממוסכי הסדר, שמאים, רופאים, ועד לספקי שירות נוספים לרכב ולדירה.

שירות הלקוחות בביטוח ישיר פעיל בכל יום בין השעות 08:00- 19:00, במספר 03-5555555, ונותן מענה לכל בעיה/ שאלה שעולה. כמו כן, בנוסף לאתר החברה, ניתן להוריד גם את אפליקציית ביטוח ישיר ולקבל דרכה את כל המידע הנחוץ לכם, בכל זמן, בכל מקום, וללא זמני המתנה.

ביטוח ישיר

ביטוח ישיר

 

בעלי מניות עיקריים ובעלי שליטה

כ- 50% ממניותיה של ביטוח ישיר  מוחזקות ע"י ישיר איי.די.איי. אחזקות בע"מ (להלן: "ישיר אחזקות"), כ- 15% ממניותיה מוחזקות ע"י קרן השקעות אמריקאית בשם BATTERY VENTURES והיתרה בידי הציבור.
100% ממניותיה של ישיר אחזקות מוחזקות על-ידי ביטוח ישיר השקעות פיננסיות בע"מ שמצידה מוחזקת בעיקר על-ידי צור שמיר אחזקות בע"מ (כ-77%) והיתרה בידי הציבור.
צור שמיר אחזקות נשלטת על ידי בני משפחת שנידמן (ישירות ובאמצעות חברות שבשליטתם, על פי היתר שליטה שהוציא המפקח) ויתרת הונה מוחזק בידי הציבור. מניות ביטוח ישיר השקעות פיננסיות בע"מ ומניות צור שמיר אחזקות בע"מ רשומות למסחר בבורסה לניירות ערך בתל-אביב בע"מ

 

ביטוח ישיר בפייסבוק

ביטוח ישיר בלינקדאין

באחריותו המלאה של המשתמש לבצע בדיקות והשוואות נוספות ולקבל יעוץ מקצועי מתאים, במידת הצורך.מוסכם בזאת, כי ביחס למבצעים ו/או פרסומים עסקיים ככל שיהיו, אין באמור בהם משום יעוץ ו/או המלצה ו/או מתן חוות דעת.