חשיבותו של ביטוח דירה

11 ביולי 2018 ביטוח דירה

אנחנו נמצאים במרוץ החיים וגדלים תוך כדי תנועה. צוברים חוויות, זיכרונות וגם הרבה פעמים נפגעים. לרוב אנחנו נפגעים מנושאים שאין לנו ידע בהם, לא ידענו ש.. ולכן נפגענו. זה קורה לכולנו, אנחנו חווים את זה במגוון תחומים שונים ובעיקר הופכים חכמים לאחר מכן. הפגיעה יכולה להיות מזערית וכזו שלא תגרום לנזק ממשי ומצד שני היא יכולה לתת לנו אגרוף כל כך חזק שיהיה לנו מאוד קשה לקום ממנו. בשלב מסוים בחיים אנחנו צוברים נכסים: רכב, בית, אולי אפילו עסק וחשוב להבין שכבר מעכשיו, עלינו לקחת אחריות ולהגן עליהם, להגן עלינו. יש הבדל גדול מאוד ומשמעותי בין קבלת דו"ח חניה, כי "חניתי במקום שלא ידעתי שאסור", לבין לחוות שריפה בדירה שהיא לא מבוטחת ולאבד את הכל. יהיה לנו קשה מאוד לקום מהמכה הזו ועדיף תמיד להיות חכמים ולהקדים תרופה למכה. דברים יקרים וחשובים צריך לבטח! איננו יודעים מה יוליד יום ועלינו להיות מוכנים לכל תרחיש. זהו אינו בזבוז של כסף, אלא הגנה ושמירה על האינטרסים שלנו, על עצמנו.

 

מה כדי ונכון לעשות

הבית שלנו הוא הנכס היקר ביותר לנו, אנחנו בונים בו את חיינו, צוברים בו חוויות ורגעים מאושרים, מתרחבים ומזדקנים. הוא הבסיס המגן שלנו, ממנו אנחנו יוצאים לחיים ואליו תמיד חוזרים, לכן אנחנו חייבים לשמור עליו בצורה כזו שלא תאפשר לנו את אובדנו. זאת אומרת שגם אם הוא יפגע, יהיה לנו כיסוי שיתמוך בנו ויאפשר לנו להתחיל מחדש, שלא יוצר מצב שנותרנו חסרי כל. ראשית, כדי מאוד לפנות לחברת ביטוח ולקבל הצעת מחיר לביטוח הדירה. נכון, זהו אינו עסק פשוט וזול, אך הוא הכרחי. ביטוח הדירה יהיה מורכב מגודלה, שנת הבנייה והאזור בו היא ממוקמת. כך שביטוח דירה ישנה בת 30 (בנייה ישנה) הממוקמת על עמודים במקום גבוה, יעלה הרבה יותר יקר מביטוח דירה חדשה באזור בניה חדש וירוק. במחשבה לטווח הארוך כדי ומומלץ להחליף בית ישן בחדש מהרבה סיבות, אחת מהן היא נושא הביטוח והאפשרות שהוא יפגע, דירה ישנה חשופה יותר לנזקים. אם קבלתם החלטה נכונה לעבור לדירה חדשה, כדי לכם לבדוק את אזורי הבניה החדשים והבטוחים ביותר.  אחד מהאזורים המומלצים ביותר היא העיר נהריה. היא נמצאת בתנופת פיתוח אדירה, רכבת וכביש 6 שבקרוב יפתח המסלול המוביל אליה, חיי תרבות שוקקים ואפשרויות רבות של מקומות עבודה. ניתן למצוא מגוון דירות למכירה בנהריה, דירות להשכרה ולהשקעה. ישנם הרבה אזורים מיוחדים בעיר: הים, הפארקים, מרכז העיר ונהריה הירוקה. המעבר לנהריה יכול להיות צעד נכון והתחלה חדשה עבורכם.

 

איך עושים את זה נכון

נהריה מציעה אפשרויות רבות לכל סוגי האוכלוסייה. זוגות צעירים, משפחות וגמלאים יכולים למצוא תעסוקה, פנאי ותרבות שיתאימו לגילם ואופיים. אך לפני שאתם רצים לאוטו, חשוב לעבוד בצורה מסודרת ונכונה. ראשית לפני הכל, עליכם לאתר את הבסיס החדש שלכם: חפשו ברשת, בעיתונות ובמקומונים: דירות למכירה בנהריה או דירות להשכרה ומצאו את המקום שאליו תרצו לעבור. אל תתפשרו! אך יחד עם זאת היו נבונים ואל תחרגו מהתקציב שלכם. בדקו מה מכילה הדירה והאזור, אילו אטרקציות ופעילויות הוא מציע וכיצד תוכלו להתמקם בצורה הטובה ביותר שם. בדקו מול חברות הביטוח את ערכו של הנכס ומחיר הביטוח המיועד אליו, בצעו את המעבר רק לאחר שערכתם סיור, צברתם ידע על המקום ואתם יודעים בדיוק להיכן אתם מגיעים! זכרו ידע זה כוח, וכדי להתחיל ברגל ימין צריך לעשות את הכל בכדי להבטיח שלא יהיו תקלות שיעיבו על המעבר המיוחל שלכם. ביטוח הדירה הוא הכרחי וחייב לעשות אותו כמה שיותר מהר, רצוי עוד לפני המעבר. תתחדשו ובהצלחה בדרך החדשה!

באחריותו המלאה של המשתמש לבצע בדיקות והשוואות נוספות ולקבל יעוץ מקצועי מתאים, במידת הצורך.מוסכם בזאת, כי ביחס למבצעים ו/או פרסומים עסקיים ככל שיהיו, אין באמור בהם משום יעוץ ו/או המלצה ו/או מתן חוות דעת.