ייעוץ עסקי

16 בינואר 2011 חדשות ביטוח

ייעוץ עסקי מקצועי תמיד יכלול בניית תוכנית עסקית.

אם הנכם מתכננים לפתוח עסק ומעוניינים לעשות זאת בצורה נכונה, או שיש לכם עסק שאינו מתפקד כראוי ואתם מעוניינים לדעת מה גרם למצב זה של תקיעות, חשוב שתשכרו את שירותיו של יועץ עסקי מקצועי על מנת שיעזור לכם לאתר את הבעיה

ולפתור אותה על ידי כלים שונים ובניית תוכנית עסקית.

תוכנית עסקית תעזור לכם, בעלי העסקים, לגייס כספים לחברה על ידי ביצוע פעולות שונות מסוג שיווק, תמחור ועוד 'הממוסגרות' בלוח זמנים מוסדר ומוגדר.

בעלי עסקים רבים מחליטים לפנות לאנשי מקצוע לשם ייעוץ עסקי ובניית תוכנית עסקית במטרה להרחיב את שוק הלקוחות שלהם על ידי חדירה לשווקים חדשים, גיוס של הון בצורה חכמה, וכן במצבים שבהם הם מחליטים להכניס שותף נוסף לעסק ועוד.

ייעוץ עסקי לבניית תוכנית עסקית

תוכנית עסקית תאפשר לכם בעלי עסקים לבחון את המצב הקיים בעסק שלכם.

בניית תוכנית עסקית על ידי יועץ עסקי תאפשר לכם לקבל פרספקטיבה אובייקטיבית ומקצועית של המצב, מאדם מקצועי אשר אינו מעורב באופן אישי בעסק שלכם, ולכן הוא יוכל לומר לכם את דעתו על אופן ההתנהלות של העסק עד כה, להציע שינויים בעסק ואף לבחון כיוונים חדשים, יצירתיים, ופרקטיים אשר יאפשרו לעסק שלכם לייצר רווחים עתידיים.

מה צריכה לכלול התוכנית העסקית

תוכנית של העסק אמור לכלול את הדברים הבאים:

●        תקציר על העסק- כאן תרשמו אודות העסק לכל אורך שנות קיומו.

●        תחום- כאן תפרטו אודות השוק בו אתם פועלים, לדוגמא, שוק התכנים באינטרנט.

דבר זה יעשה על מנת לצייר תמונה ברורה של השוק אליו אתם משתייכים והמצב הקיים בו.

באמצעות נתונים אלו הייעוץ העסקי ובניית תכנית העבודה העתידית תהיה יעילה.

יש להתייחס אל: פילוח השוק, הצרכים, הפוטנציאל של השוק, מחקרים שנכתבו אודות השוק זה וכל אינפורמציה אחרת שתעזור.

●        המוצר או השירות אותו אתם משווקים- כל עסק משווק מוצר או שירות מסוימים לקהלי יעד.

כאן תצטרכו לפרט מהו אותה מוצר אותו אתם מציעים לצרכנים, במה מתבדל המוצר אותו אתם משווקים משאר המוצרים שמשווקים המתחרים שלכם, מה הן התועלות של מוצר זה ללקוח והאם אתם סבורים מניסיון עבר כי מוצר זה יכול להצליח בשוק או שאתם בספק.

●        מתחרים- רשימה של המתחרים שלכם, באיזה מצב אתם ביחס אליהם, מה הן צורות השיווק שלהם וכל פיסת מידע נוספת אודות המתחרים שיכולה לעזור לכם לבנות תכנית עסקית שתשווק מוצר בצורה טובה ואטרקטיבית יותר מהם.

באחריותו המלאה של המשתמש לבצע בדיקות והשוואות נוספות ולקבל יעוץ מקצועי מתאים, במידת הצורך.מוסכם בזאת, כי ביחס למבצעים ו/או פרסומים עסקיים ככל שיהיו, אין באמור בהם משום יעוץ ו/או המלצה ו/או מתן חוות דעת.