בתי השקעות

אלגו טרייד הוא למעשה מסחר אוטומטי (smartcapital.co.il) באמצעות רובוט מסחר. רק על מנת לסבר את האוזן – כיום, כ-70% מכלל המסחר בארצות הברית מתבצע בשיטה זו. יש לכך סיבות טובות מאוד, ועל כך נפרט במאמר הבא. עד לפני מספר שנים, השימוש ברובוט לצורכי מסחר היה נחלתם של מוסדות פיננסיים גדולים כגון בנקים וקרנות גידור. לאחרונה […]

  מסחר עצמאי בפורקס (מסחר במט"ח) כתבה מיוחדת – ראיון עם סוחר עצמאי שהשקיע 2,000ש"ח במסחר עצמאי והפך אותם ל2,000,000ש"ח ב6 שנים של מסחר מוצלח. בכתבה זו ראיינו סוחר מצליח אשר לקח מערכת מסחר (MT4) ומצא פתרונות אפשריים על מנת להפוך להיות "מאסטר" אמיתי במסחר עם הפלטפורמה. הסוחר הזה הוא גם אשף במתמטיקה ונעזר בכישוריו […]

דוח תזרים מזומנים הוא אולי אחד הדוחות החשובים ביותר שנעשים בכל עסק. רבים מאיתנו מכירים את המונח "תזרים מזומנים" מהצד השלילי שלו כאשר מוספים לו את המילה "שלילי", אבל למעשה דוח תזרים מזומנים הוא כלי יעיל ביותר לניהול עסקים וחברות בכל הקשור להתנהלות הפיננסית שלהם.

ישנם סוגים רבים של אנשים וגופים הרוצים לנהל בהצלחה את הכסף שלהם. עבור אדם פרטי, כל מה שצריך לעשות זה לפנות למנהל תיק השקעות על מנת שינהל את הכסף שלו בצורה מסודרת ורצוי גם איכותית. הכל על ניהול תיקי השקעות.

אקסלנס השקעות נוסדה בשנת 1992 ובשנת 2003 מיזגה לתוכה את בית ההשקעות נשואה זנקס. אקסלנס נשואה הינה חברה ציבורית הנסחרת בבורסת ת"א בבעלות: המייסדים והמנהלים – 40%, חברת הפניקס – 40% והציבור – 20%.

בית ההשקעות פסגות שנוסד על ידי בנק לאומי וכיום  בבעלות קרן יורק. היקף פעילות ותחומי עיסוק עיקריים. פסגות הינו בית השקעות המנהל נכסים בהיקף של מעל 100  מיליארד שקלים. בשנת 1989 הקים בנק לאומי את חברת קרנות הנאמנות פסגות  שאוחדה בהמשך עם חברת ניהול התיקים אופק. הקבוצה נרכשה על ידי קרן יורק  האמריקאית בשנת 2006.

מידע אודות בית ההשקעות הפרטי מיטב, אודות מייסדו ומנהליו, ואודות תחומי הפעילות העיקריים שלו. מיטב הינה בית השקעות פרטי שהוקם בשנת 1979 על ידי צבי סטפק המכהן כיום כמנהל ההשקעות הראשי וכיו"ר החברה בפועל. מיטב, בניהולם המשותף של אבנר סטפק ושל שלמה סימנובסקי, מנהלת תיקי השקעות, קרנות נאמנות, קופות גמל, קרנות השתלמות, וקרנות פנסיה.

הוקם בשנת 1996 על ידי אלדד תמיר ודני פישמן. שותף נוסף בחברה הינו בנק ההשקעות העולמי RBC Capital Market המחזיק ב-30% ממניות תמיר פישמן ומשמש כשותף פעיל המעורב בפעילות היומיומית בישראל.השירותים הפיננסים של תמיר פישמן כוללים: ניהול השקעות בארץ ובחו"ל, הנפקות פרטיות וציבוריות בחו"ל, חיתום, מיזוגים ורכישות, ניהול קרנות הון סיכון, קרנות נאמנות, קופות גמל […]

באחריותו המלאה של המשתמש לבצע בדיקות והשוואות נוספות ולקבל יעוץ מקצועי מתאים, במידת הצורך.מוסכם בזאת, כי ביחס למבצעים ו/או פרסומים עסקיים ככל שיהיו, אין באמור בהם משום יעוץ ו/או המלצה ו/או מתן חוות דעת.